Silvanlı Bilek Güreşçisi Milli Takıma seçildi
Haber
23 Mart 2022 - Çarşamba 12:51 Bu haber 1760 kez okundu
 
Silvanlı Bilek Güreşçisi Milli Takıma seçildi
Eskişehir’de düzenlenen Şener Arslan Türkiye Bilek Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olan Silvanlı Bilek Güreşçisi Zührenaz Dikici Milli takıma seçildi.
Spor Haberi
Silvanlı Bilek Güreşçisi Milli Takıma seçildi

Silvan İlçemizde 2 yıl önce bilek güreşi sporuna başlayan Zührenaz Dikici, Türkiye genelinde katıldığı bilek güreşi turnuva ve şampiyonalarında elde ettiği başarıların ardından milli takıma çağrıldı.

 

Geçtiğimiz günlerde Eskişehir’de düzenlenen Şener Arslan Türkiye Bilek Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonasında büyük bir başarıyı elde ederek, Türkiye üçüncüsü olan Silvanlı Bilek Güreşçisi Zührenaz Dikici Milli takıma seçildiği belirtildi.

 

Silvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadri Özdemiral, “Silvan İlçemizde 2 yıl önce bilek güreşine hazırlanan ve sıkı bir çalışma dönemi geçiren Öğrencimiz Zührenaz Dikici Eskişehir’de düzenlenen Şener Arslan Türkiye Bilek Şampiyonı ve Avrupa Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olmuştu. Öğrencimiz Zührenaz Dikici Milli takıma seçilerek, Milli Takım kampına çağırılması ilçemiz adına mutluluk verici. Milli takıma seçilen öğrencimiz Zührecan Dikici’yi tebrik ediyoruz” dedi.

 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Silvanlı, Bilek, Güreşçisi, Milli, Takıma, seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı