Silvan Emniyetinde bayramlaşma
Haber
05 Mayıs 2022 - Perşembe 10:04 Bu haber 1789 kez okundu
 
Silvan Emniyetinde bayramlaşma
Silvan İlçe Emniyet Müdürü Hakan Hilmi Yaman Ramazan Bayramı dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafında düzenlenen Bayramlaşma Töreni’ne katıldı.
- Haberi
Silvan Emniyetinde bayramlaşma

Haber: Azad Berdan YILMAZ

Silvan İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 30 yıl aradan sonra Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen bayramlaşma törenine vatandaşlar katıldı.

 

POLİSEVİNDE BAYRAMLAŞMA

 

Bayramlaşma törenine katılmak Silvan İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis evine gelen Silvan İlçe Emniyet Müdürü Hakan Hilmi Yaman, Cumhuriyet Savcısı Ayla Var Lal, Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşları, Vatandaşlar ve emniyet personeli tarafından karşılandı. Emniyet Müdürü Yaman, vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra Polis evinde emniyet personeli ile bir araya gelerek bayramlarını tebrik etti. Emniyet Müdürü Yaman, vatandaşlarla Polis Evi bahçesinde oturarak uzunca sohbet etti.

 

30 YIL ARADAN SONRA BİR İLK GERÇEKLEŞTİ

 

Silvan İlçe Emniyet Müdürü Hakan Hilmi Yaman, “Milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımızın kuvvetlendiği, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı, milli birlik ve beraberliğimizin daha da perçinlendiği günlerden olan Ramazan Bayramı’na siz değerli Silvanlı hemşerilerimiz ve meslektaşlarımızla birlikte ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ramazan ayının sağladığı manevi iklim sayesinde kazanılan birlik, beraberlik, dayanışma ve hoşgörü kültürünün hayatımızın bundan sonraki bölümünde de sürdürülmesi huzurlu ve barış içerisinde yaşamamız için son derece önemlidir. Silvan İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak yaklaşık 30 yıl aradan sonra Emniyet Müdürlüğümüz personeli ile vatandaşlarla birlikte kutladığımız bayram bizler için çok anlamlıdır. Hep Birlik beraberlik içerisinde halkımızın huzuru ve mutluluğu için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

 

 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Silvan, Emniyetinde, bayramlaşma,
Yorumlar
Haber Yazılımı