Silvan Emniyet Müdürü Hakan Hilmi Yaman göreve başladı google.com, pub-7674518569547102, DIRECT, f08c47fec0942fa0UA-193998289-1
4 MEVSİM FOTOĞRAF YARIŞMASI"
4 MEVSİM FOTOĞRAF YARIŞMASI"
Haber
29 Eylül 2021 - Çarşamba 13:49 Bu haber 1830 kez okundu
 
Silvan Emniyet Müdürü Hakan Hilmi Yaman göreve başladı
Silvan İlçe Emniyet Müdürü Sezai Bulanık'ın yerinen atanan Hakan Hilmi Yaman, görevine başladı.
Silvan Haberi
Silvan Emniyet Müdürü Hakan Hilmi Yaman göreve başladı

Haber: Muhammet Romedi YILMAZ/Silvan

Silvan İlçe Emniyet Müdürü Sezai Bulanık'ın Diyarbakır Sur İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanmasının ardından Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğünden Şube Müdürü olarak görev yapan Hakan Hilmi Yaman Silvan İlçe Emniyet Müdürü olarak atanmasının ardından görevine başladı.

 

1988'de Polis koleji ve Polis Akademisinde mezun olan Hakan Hilmi Yaman 1996'da İstanbul'da başladı. Yaman, Muğla, Gümüşhane, Aydın ve 2020 yılında ise Diyarbakır'da görev yaparken, terfik ederek Silvan İlçe Emniyet Müdürlüğüne 2. sınıf emniyet Müdürü olarak atanmıştır.  Yaman 3 çocuk babası olup, iyi derecede İngilizce, orta derecede ise Fransızca bilmektedir.

 

Silvan ilçe emniyet müdürü Hakan Hilmi  Yaman, "Silvan geçmiş tarihiyle güzel bir ilçe Geçmiş tarihi olan bir ilçeden de görev yapmaktan mutluluk duyuyorum. Silvan İlçesinde görev yapacağı süre içerisinde halkımızın huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışmalarımı mesai arkadaşlarımla birlikte sürdüreceğim" dedi.

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Silvan, Emniyet, Müdürü, Hakan, Hilmi, Yaman, göreve, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı