Silvan'da öğrenci servisleri denetleniyor UA-193998289-1
Haber
14 Eylül 2021 - Salı 13:15 Bu haber 208 kez okundu
 
Silvan'da öğrenci servisleri denetleniyor
Silvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafında ihale edilen Öğrenci taşıma işi için Şen-sa taşıma petrol temizlik inşaat tic. ltd. şti. tarafında öğrenciler taşıma işi sorunsuz bir şekilde devam ediyor. Devam eden servis öğrencileri trafik ekipleri denetleniyor.
Silvan Haberi
Silvan'da öğrenci servisleri denetleniyor

Silvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2021-2022 eğitim öğretim yılında taşımalı eğitim kapsamında merkez ve köy okullarına öğrenci taşıma işi için ihale gerçekleştirilmişti.

Yeni eğitim öğretim yılına ait taşımalı eğitim kapsamında bulunan Temel Eğitim ve Ortaöğretim Öğrenci Taşıma Hizmeti Alımı için doğrudan temin ile 19 günlük Şen-sa taşıma petrol temizlik inşaat tic. ltd. şti. tarafında sağlanacaktır.

 

Silvan Öğrenci taşıma işi olan 6 bin 32 öğrenci 558 araç ile 62 engelli öğrenci 16 araç 31 okula öğrenci eğitim merkezilerine taşınmaları Şen-sa taşıma petrol temizlik inşaat tic. ltd. şti. firması tarafında yapılacaktır.

Şen-sa taşıma petrol temizlik inşaat tic. ltd. şti.  Sorumlusu Suat Şen, "Silvan ilçemizde mevcut 6 bin 32 öğrenci 558 araç ile 62 engelli öğrenci 16 araç 31 okula öğrenci eğitim merkezilerine sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Eğitim-öğretim süresince öğrencilerimiz eğitim merkezilerine sorunsuz bir şekilde ulaştırmaları sağlanacaktır. 06 Eylül 2021 tarihi itibariyle araçlarımız ve servis şoförlerimiz ile öğrencilerimiz eğitim merkezlerine ulaştırılmaktadır. Bu işi kendi öz mallarımızla sorunsuz bir şekilde sürdürüyoruz. 2021-2022 eğitim-öğretim yılı tüm öğrencilerimize hayırlı olsun, başarılar diliyorum" dedi.

 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Silvan'da, öğrenci, servisleri, denetleniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı