Silvan'da Caddeye Estetik Dokunuş UA-193998289-1
Haber
17 Ağustos 2021 - Salı 11:13 Bu haber 1514 kez okundu
 
Silvan'da Caddeye Estetik Dokunuş
Silvan İlçe Belediyesi tarafından ilçenin dört bir noktasında sürdürülen çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Diyarbakır Caddesinde kaldırım ve aydınlatma çalışması başlatıldı.
Silvan Haberi
Silvan'da Caddeye Estetik Dokunuş

 

Silvan Belediyesi ilçenin modern hale getirmek amacıyla başlattığı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Diyarbakır Caddesi üç yol mevkiinden, Yeni hastane kavşağı ile ve Silvan ilçe girişine kadar kaldırım ve aydınlatma çalışması başlatılarak, Diyarbakır caddesine estetik dokunuşlarla modern hale getirilecek.

İlçemize Estetik Görünüm Kazandırıyoruz

Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Silvan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Öztürk, "Kent estetiğini ön planda tutan insan odaklı projelerimize devam ediyoruz. Parklar ve Yeşil alanlar bizim öncelikli projelerimizdir. Tarihi Silvan'ımızı bölgede eşi benzeri bulunmayan bir kent meydanına kavuşturuyoruz. Yeşil alanları, dinlenme alanları, anfi tiyatro, konser alanları ve yeşil alanların olacağı bir kent meydanı proje çalışmalarımız devam ediyor. İlçemizin trafiğini rahatlatacak, Modern bir ilçe otoğarı proje çalışmalarımızı başlattık. TEDAŞ ve Doğalgaz çalışmalarından sonra geniş kapsamlı asfalt çalışması başlatacağız. Kasaplar çarşısı ve eski otogar ortada kaldırıp ilçemize güzel bir görüntüler kazandıracağız. Diyarbakır Caddesi üç yol mevkiinden, Yeni hastane kavşağı ile ve Silvan ilçe girişine kadar kaldırım ve aydınlatma çalışması başlattık. Diyarbakır caddesine estetik dokunuşlarla modern hale getirilecek. Bu çalışmalar sırasında vatandaşlarımızın göstereceği sabırdan ötürü hepsine teşekkür ediyorum" dedi.

  

  

 

 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Silvan'da, Caddeye, Estetik, Dokunuş,
Yorumlar
Haber Yazılımı