Silvan Bey Konakları'nda 450 Bin Lira'ya Daire UA-193998289-1
Haber
14 Eylül 2021 - Salı 13:04 Bu haber 1760 kez okundu
 
Silvan Bey Konakları'nda 450 Bin Lira'ya Daire
Sönme Yapı tarafında Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde inşa edilen Bey Konakları projesinde yer alan 84 daire ve 9 işyeri satışa sunuldu.
Silvan Haberi
Silvan Bey Konakları'nda 450 Bin Lira'ya Daire

Haber: İhsan YILMAZ

Yüzde 70 yeşil alanı, çocuk oyun alanları, gezi alanları, dinlenme alanlarının yer aldığı "Bey Konakları'nda 3+1 daireler 450 bin liradan satışa sunuldu.

Silvan'ın gelişmekte olan yerleşim yerinde biri olan Selahattin Mahallesi Diyarbakır Caddesi Üzerinde 10 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen projenin yapımına Mart ayında başlandığı ve 12 ay gibi bir sürede tamamlanacağı açıklandı.

 

"SİLVAN'IN GÖRSELLİĞİNE KATKI SUNACAĞIZ"

Sönmez Yapı Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Sönmez, yaklaşık 7 ay önce başladıkları projeye yoğun bir çalışma temposuyla devam edildiğini söyledi. Sönmez, " Örnek dairemiz tamamlanmış olup müşterilerimizin beğenisine sunmuş bulunmaktayız. Silvan Bey Konakları projemiz tamamlandığında Silvan'ın görselliğine büyük bir katkı sunacağız. 450 bin kiralık dairlerin yer belirlenmesi için belirli bir miktarda alınmaktadır. Ancak peşin almak isteyen müşterilerimize cüzi bir miktarda indirim uygulanmaktadır. Dairelerimiz Mayıs 2022'de teslimat yapılacaktır. Silvan ilçemizin görselliğine katkı sunduğumuz için mutluluk duyuyoruz. Daha sonra ayrı projelerimizle Silvan ilçemizin görselliğine hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Silvan, Bey, Konakları'nda, 450, Bin, Lira'ya, Daire,
Yorumlar
Haber Yazılımı