Silvan Belediyesi temizlik personeli için kura çekilişi yapıldı google.com, pub-7674518569547102, DIRECT, f08c47fec0942fa0UA-193998289-1
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Mevlid Kandili
Mevlid Kandili
Haber
15 Eylül 2021 - Çarşamba 11:03 Bu haber 1754 kez okundu
 
Silvan Belediyesi temizlik personeli için kura çekilişi yapıldı
Silvan Belediyesi Temizlik İşlerinde çalışacak olan 20 personelin kura çekimi noter huzurunda yapıldı. Silvan Belediyesi Toplantı Salonu'nda saat 14.00'da başlayan kura çekilişinde 250 isim arasında 20 asili, 80 yedek aday kura çekilişi ile belirlendi.
Silvan Haberi
Silvan Belediyesi temizlik personeli için kura çekilişi yapıldı

Silvan Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü’nde çalışacak olan 20 personelin online kura çekimi noter huzurunda yapıldı. Silvan Belediyesi Toplantı Salonu’nda saat 14.00’da başlayan kura çekilişinde 250 isim arasından  20 asili, 80 yedek aday kura çekilişi ile belirlendi.

 

 

Silvan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde çalıştırmak üzere İŞKUR iş birliği ile iş başı eğitim programı kapsamında personel alacağını duyurmuştu. İŞKUR'a yapılan başvuruların ardından şartları sağlayan adaylar arasında kura çekilişi yapılacağını ifade edilmiştir. Silvan Belediyesi'nde çalışmak üzere 250 kişinin başvurduğu programda şartları sağlayan 100 kişi kuraya katılma şansı elde etti.

Kura çekilişine Silvan Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Öztürk, Diyarbakır İŞKUR yetkilileri katıldı.

20 asil 80 yedek olmak üzere toplamda 100 kişinin kura çekilişi noter huzurunda Silvan Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Yapılan kura çekimin arından listeye giren asil ve yedek isimler ise şu şekilde belirlendi;

Asil

Hasan Barut

Kerem Bilen

Fırat Yücedağ

Erkan Korkutan

Fadıl Işık

Adem Yıldız

Öner Baykuşak

Gültekin Yalçın

Maruf Sansarkan

Osman Hayrullahoğlu

Ersin Yetişkin

M.Ali Ağlar

Hamza Aslan

Bilal Kösek

Ersin Akman

İkram Bilgin

Esat Kaydu

Cengiz Yaman

Muhammet Mengüç

Zeynel Abdin Güzel

Kura çekilişinin ardından açıklamalarda bulunan Diyarbakır İŞKUR İl Müdürü Yetkilileri; “20 kişinin noter kurası ile alınması gerek bu programa yaklaşık 250 kişi başvuruda bulunmuştu, daha sonra yapılan değerlendirmenin ardından şartları tutan 100 kişinin başvurusu kabul edildi.

Toplamda 100 arkadaşımızı daha sonra da 20 kişiyi belirledik. Noter çekilişi ile işe başlayacak olan arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Silvan, Belediyesi, temizlik, personeli, için, kura, çekilişi, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı