İYİ Parti heyeti, Batman ve Mardin’de esnafın sorunlarını dinledi UA-193998289-1
İHALE İLANI İÇİN TIKLAYIN
ARAÇ İLAN
icra
Haber
25 Şubat 2021 - Perşembe 16:26 Bu haber 7366 kez okundu
 
İYİ Parti heyeti, Batman ve Mardin’de esnafın sorunlarını dinledi
İYİ Parti Genel Merkezi tarafından oluşturulan 3 kişilik heyet, Mardin ve Batman’da bir dizi incelemelerde bulundu.
Bölge Haberi
İYİ Parti heyeti, Batman ve Mardin’de esnafın sorunlarını dinledi

İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, İYİ Parti Grup Başkanvekili İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu ve İYİ Parti Orta Doğu Politikaları Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Salim Ensarioğlu,un Başkanlığındaki heyet, Mardin ve Batman’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Heyet, esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Batman ile Mardin’e giden Poyraz, Dervişoğlu, Ensarioğu ve Ertükmen, İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar, İYİ Parti Batman İl Başkanı Kısmet Çelik ve yönetimi ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Ziyaretler devam edecek

Ziyarete ilişkin kısa bir açıklama yapan Ensarioğlu, “Esnafımızın sorunlarını dinlemek üzere arkadaşlarımızla birlikte Mardin ve Batman’a bir program düzenledik. Parti olarak her zaman esnafımızın yanında olacağız. Esnafımız kan ağlıyor. Tüm esnaf, ‘bittik, tükendik, ayakta kalmaya çalışıyoruz’ diyerek yakınıyor. Zaten esnaf zor durumdaydı, Pandemi tuzu biberi oldu. Ziyaretlerimize devam edeceğiz. Esnafımızla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Çözümler bulmaya çalışacağız. İnşallah gelecek İYİ olacak” dedi.

Türkiye'nin 81 ilini dolaşarak çiftçi, esnaf ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinlediklerini anlatan Ensarioğlu, Mardin'de de pek çok kesimi dinleyip onların sesleri olmaya gayret edeceklerini belirtti.

 

Esnafın ilgisi memnun etti

Esnafın ilgisinden memnun kalan ve taleplerini alan Ensarioğlu, "Onların çaylarını içerken sorunlarını ve isteklerini dinledik. Esnafımızın sıcak ilgisi bizleri memnun etti. Her fırsatta esnafımızın içinde olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Heyete, GİK üyesi Orhun Ertükmen ve İYİ Parti Diyarbakır İl Başkanı Vejdin Ensarioğlu’da eşlik etti. (Haber Merkezi)

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: İYİ, Parti, heyeti,, Batman, ve, Mardin’de, esnafın, sorunlarını, dinledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı