İntihardan polis vazgeçirdi UA-193998289-1
Silvan Açı Egitim Kurumları
Haber
24 Mayıs 2021 - Pazartesi 15:45
 
İntihardan polis vazgeçirdi
Silvan'da bir binanın çatı katına çıkıp intihar etmek isteyen bir kişi polisin çabaları sonucu ikna edilerek çıktığı binadan indirildi. İntihar girişi nedeniyle gazi caddesinde trafik yoğunluğu yaşandı.
Silvan Haberi
İntihardan polis vazgeçirdi

Silvan İlçemiz Mescit Mahallesi Gazi caddesi üzerinde bulunan bir binanın çatı katına çıkan bir kişi intihar girişiminde bulundu. Müzakereci polisin çabası sonucu ikna olan kişi yaklaşık bir saat sonra eyleminden vazgeçti Gazi Caddesi üzerinde uzun araç kuyrukları oluştu.

Olay saat : 14.00 sıralarında meydana geldi. Bir binanın çatı katına çıkan bir şahıs polisin çabası sonucu intihardan vazgeçildi.

Yoldan geçen vatandaşın ihbarının ardından müzakereci polis, Burhan Bağcı, adlı şahsın yanına gelerek eyleminden vazgeçmesi için ikna etmeye çalıştı. Bu arada, İtfaiye ekipleri de binanın altına gelerek tedbir aldı.

Polis çabaları sonucunda ikna olan kişi, yaklaşık bir saat sonra çatıdan indi. Polisin çabaları sonucunda ikna olan kişi, yaklaşık bir saat sonra çatıdan indi. Polis, intihar girişiminde bulunan şahsı, sorgusunun yapılması için için karakola götürdü.

ntihar girişimi nedeniyle, Gazi caddesinde trafik yoğunluğu da yaşandı. trafik ekipleri ve zabıta yolun açılması için yoğun mesai harcadı. Haber: Azad Berdan YILMAZ

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: İntihardan, polis, vazgeçirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı