Düğün Dediğin Böyle Olur google.com, pub-7674518569547102, DIRECT, f08c47fec0942fa0UA-193998289-1
Haber
20 Ekim 2016 - Perşembe 17:03 Bu haber 9106 kez okundu
 
Düğün Dediğin Böyle Olur
Aşklarını evlilikle taçlandıran Zeynep ve Veysel çifti, düğün töreninde peri masallarındaki prens ve prensesi andırıyordu.
Magazin Haberi
Düğün Dediğin Böyle Olur

Haber : İhsan YILMAZ

Güneydoğu Güncel Gazetesi’nin başarılı Genel Yayın Yönetmeni Volkan Eser'in kardeşi Veysel, gönlünü kaptırdığı Öngül Ailesi’nin güzel kızları Zeynep ile bir ömür sürecek olan birlikteliğe ‘evet’ dedi. Kaplan City Park Kardelen Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğünde biricik oğullarının evlendirmenin mutluluğunu yaşayan Eser ailesinin de örnek bir ev sahipliği sergilerken, davetlilerle tek tek ilgilendi.

Etkileyici ışık ve muhteşem bir atmosferde alkışlar arasında gecenin ilk dansını yapan Zeynep- Veysel çifti, aşklarını evlilikle taçlandırmanın mutluluğunu yaşarken, Ankara ve İstanbul'dan gelen misafirlere  unutulmaz bir düğün gecesine tanıklık etti.

Muhteşem bir düğünle dünya evine giren Zeynep- Veysel çiftinin mutluluğuna ortak olan davetliler pisti bir an olsun boş bırakmazken, tek temennileri ise genç çifte bir ömür mutluluk dilemek oldu.

İşadamları Düğünde 

Düğünde ayrıca, İstanbul'da ve Ankara'dan gelen damadın Abisi Volkan Eser'in olan İş adamları Meşhur Tavacı Recep Ustanın kardeşi Zeki Budak, Erdal Atik, Serkan Aykaç, Mehmet Akar, Sedat Erge, Olcay Delil, Mehmet Nuri Işık, Baver Kaya, Sıdık Çiçek, Hanifi Zazaoğlu, Murat Budak, Salih Akboz, Murat Sarı, Mehmet Ayaz, Güneydoğu Genç İşadamları Başkanı Hakan Akbal, Diyarbakır Kuyumcular Derneği Başkanı Mustafa Akkul, Diyarbakırspr Kulübü eski başkanı Dr. Abdurrahman Yakut, Gençlik spor İl Müdürü Mehmet Demir, Şube Müdürü Burhan Gül,  çok sayıda davetli katıldı. Müthiş halay gösterisi karşısında dolarlar havada uçuşurken, işadamı Murat Budak'ın halay gösterisi adevtliler büyük alkış topladı.

Ünlü Sanatçılar Davetlileri Coşturdu

Kaplan Ctiy Kardelen Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün töreninde Türkiye'nin sevilen ses sanatçıları Ufuk Özel, Aydın Aydın, Nur Ertürk ve Behnur'de sahne aldı. Kürt sanatçı Aydın Aydın ve Behur'un söylediği Kürtçe şarkılarla davetlileri coştururken, Türkiye'nin güçlü sesi Nur Ertürk ile Ufuk Özell'de Türkçe parçalarla davetlileri coşturdu. Ufuk Özel'in sahneye çıkmasıyla birlikte dolarlar havada uçuştu.      

Düğün pastasının kesilmesinin ardından, gecenin geç saatlerine kadar süren düğünde, birbirlerinin gözlerinin içine bakarak şarkılara eşlik eden ve müziğe ayak uyduran Zeynep - Veysel Eser çiftinin mutlulukları dikkat çekti.


Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Aşklarını, evlilikle, taçlandıran, Zeynep, Veysel, çifti, düğün, töreninde, peri
Yorumlar
Haber Yazılımı