DİYARBEKİRSPOR’DAN LİGDE KALMA SEVİNCİ
Haber
26 Nisan 2022 - Salı 13:25 Bu haber 536 kez okundu
 
DİYARBEKİRSPOR’DAN LİGDE KALMA SEVİNCİ
2.Lig’deki ilk sezonunda ligin bitimine iki hafta kala kümede kalmayı garantileyen Diyarbekirspor’da bunun sevinci yaşanıyor.
Spor Haberi
DİYARBEKİRSPOR’DAN LİGDE KALMA SEVİNCİ

Kulüp başkanı Turan İlgin, geçen sezondaki eksikliklerden ders çıkararak yeni sezona en iyi şekilde hazırlanacaklarını söyledi.

Sıkıntılı geçen sezonun ardında ligde kalmalarının şampiyonlukla eşdeğer olduğunu belirten Başkan İlgin,”8 sezon sonra ilk kez çıktığımız 2.Lig’de ilk sezonun verdiği acemilikler ve hatalar nedeniyle zaman zaman üzüldük, taraftarlarımızı da üzdük. Bu stresi yaşattığımız için taraftarlarımızdan özür diliyoruz.

 

Her şeye rağmen oyuncularımızın azmi ve taraftarlarımızın desteğiyle bu zorlukların üstesinden gelerek ligde kaldık. Bu sezonu bir değerlendirme sezonu olarak düşünüyoruz. Hatalarımızdan ders çıkararak inşallah gelecek sezon şampiyonluğu hedefleyen ve bunu başaran bir yapılanmaya gideceğiz. Çalışmalara başladık bile.  Yönetime yapacağımız takviyeler, iyi bir transfer çalışması ve şehrin dinamikleriyle dayanışma ruhu oluşturarak yeni bir heyecan yaratmayı amaçlıyoruz” dedi. (HABER MERKEZİ)

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: DİYARBEKİRSPOR’DAN, LİGDE, KALMA, SEVİNCİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı