DEDAŞ'tan şampiyonluk yolunda Amedspor'a çelme!
Haber
13 Mayıs 2022 - Cuma 17:48 Bu haber 1348 kez okundu
 
DEDAŞ'tan şampiyonluk yolunda Amedspor'a çelme!
İkinci Lig'de Play Off mücadelesi veren Amedspor'un çalışmalarını yürüttüğü tesisin elektriği, borcu olduğu gerekçesiyle kesildi.
Spor Haberi
DEDAŞ'tan şampiyonluk yolunda Amedspor'a çelme!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2’nci Lig Beyaz Grup’ta yer alan ve 1'inci Lig'e çıkmak için Play Off mücadelesi veren Amedspor’un elektrikleri Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. ekipleri tarafından kesildi.

Elektrik kesintilerine ilişkin konuşan Amedspor Asbaşkanı Cahit Akın, kulübün elektriklerinin 3 gündür kesik olduğunu belirtti. Elektriklerinin borçlarından dolayı kesildiğini dile getiren Akın, asgari ödemek zorunda oldukları miktarın 120 bin TL olduğunu söyledi. Akın, borç ödemesi için girişimlerde bulunduklarını kaydetti.

AMEDSPOR’DAN TEPKİ

Amedspor’un Twitter hesabından ise konuya ilişkin şu açıklama yapıldı: “Amedspor'umuzun şampiyonluk yolunda yürümüş olduğu yolda engeller ve baskılar eksik olmuyor. Kulübümüzün elektriğinin yetkili kurumlar tarafından kesildiğini öğrenmiş bulunmaktayız. Kulübümüze yapılan bu yaptırım, şampiyonluk yolunu engellemek, halkımızın umutlarını söndürme çabasıdır.

 Amedspor'umuzun önüne çıkan bütün engelleri milyonlarca halk ile ezip geçeceğimizi açıkça belirtiriz. Amedspor'u karşısına alan her kurum kaybedecektir. Işığımızı söndürebilirsiniz ama Meşalemiz daima yanacaktır! Bütün Amedspor düşmanlarını yeneceğiz.”

 

(MA)

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: DEDAŞ'tan, şampiyonluk, yolunda, Amedspor'a, çelme!,
Yorumlar
Haber Yazılımı