BİK Diyarbakır Şube Müdürü Başeğmez’den Vali Şahin’e ziyaret google.com, pub-7674518569547102, DIRECT, f08c47fec0942fa0UA-193998289-1
Haber
03 Aralık 2021 - Cuma 18:02 Bu haber 546 kez okundu
 
BİK Diyarbakır Şube Müdürü Başeğmez’den Vali Şahin’e ziyaret
Batman Valisi ve Batman Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, Basın İlan Kurumu Diyarbakır Müdürü Osman Başeğmez’i makamında kabul etti.
Diyarbakır Haberi
BİK Diyarbakır Şube Müdürü Başeğmez’den Vali Şahin’e ziyaret

Eklenme: 3 Aralık 2021 - 13:55 / Son Güncelleme: 3 Aralık 2021 - 13:55

Batman Belediyesi’nde gerçekleşen kabulde, Basın İlan Kurumu Diyarbakır Şube Müdürü Osman Başeğmez, çalışmaları hakkında Vali ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’e bilgi verdi.

Diyarbakır Müdürlüğü olarak, aralarında Batman’ında bulunduğu, Mardin, Siirt, Şırnak, Muş, ve Bingöl illerine hizmet verdiklerini ifade eden Başeğmez, ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede, “Batman ilimizde Sayın Valimizin değerli katkılarıyla bütün kamu kurum ve kuruluşlarımız ile sorunsuz bir iş akışı yürütüyoruz. Çalışmalarımızda Sayın Valimizin hep desteğini yanımızda gördük. Basın dostu valimize, sektörümüze katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunarken, sektörün beklentilerini de arz etme imkânı bulduk. Genel Müdürümüz Sayın Rıdvan Duran’ın geçtiğimiz ay bölgemizdeki basın buluşmasında gündeme gelen konuları Sayın Valimize de arz ettik. Batman Valimiz Sayın Şahin’e değerli kabulleri için teşekkür ediyorum.”dedi. 

Batman Valisi Hulusi Şahin’e ziyaretin anısına, Basın İlan Kurumu Yayınlarından olan ‘Basının Gözünden Ayasofya’ kitabı hediye edildi.

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: BİK, Diyarbakır, Şube, Müdürü, Başeğmez’den, Vali, Şahin’e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı