AKP'li Cahit Özkan hakkında İYİ Parti'den suç duyurusu UA-193998289-1
Haber
03 Eylül 2021 - Cuma 16:03 Bu haber 1753 kez okundu
 
AKP'li Cahit Özkan hakkında İYİ Parti'den suç duyurusu
İYİ Parti Silvan İlçe Başkanlığından, katıldığı televizyon programında İYİ Parti için "FETÖ'nün kurdurttuğu partidir" ifadesini kullanan AK Parti Meclis Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan hakkında suç duyurusunda bulundu.
Silvan Haberi
AKP'li Cahit Özkan hakkında İYİ Parti'den suç duyurusu

Gökçeklerin Kanalı Beyaz TV'de İYİ Parti için "FETÖ'nün kurdurttuğu partidir" ifadesini kullanan AK Parti Meclis Grup Başkanvekili Cahit Özkan'a İYİ Parti Silvan İlçe Başkanlığı Kadın Kolları Başkanı Dılovan Çapan suç duyurusunda bulundu.

İYİ Parti Silvan İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu, Silvan Adliyesine gelerek Cumhuriyet Başsavcılığına AKaParti Meclis Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan hakkında suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

Açıklama Yapan Kadın Kolları Başkanı Dılovan Çapan, “Hem partimizi, hem de partimize gönül vermiş herkesi zan altında bıraktı ve hedef gösterdi. Onur, şeref ve saygınlığımızı rencide edebilecek şekilde hakaret etti. TCK 125, 216 ve 267 maddeleri gereği; hakaret, iftira, halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama suçlarından teşkilat adına şikayetçi olduk” dedi. 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: AKP'li, Cahit, Özkan, hakkında, İYİ, Parti'den, suç, duyurusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı