AHMET DAVUTOĞLU DİYARBAKIR’A GELİYOR UA-193998289-1
Haber
10 Eylül 2021 - Cuma 12:32 Bu haber 326 kez okundu
 
AHMET DAVUTOĞLU DİYARBAKIR’A GELİYOR
Gelecek Partisi Genel Başbakanı Ahmet Davutoğlu, bir dizi temaslarda bulunmak üzere yarın Diyarbakır’a geliyor. İki gün sürecek ziyaret kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirecek olan Davutoğlu, sivil toplum örgütleri ve kanaat önderleri ile bir araya gelecek.
Siyaset Haberi
AHMET DAVUTOĞLU DİYARBAKIR’A GELİYOR

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet DavutoğluDiyarbakır’a iki gün sürecek bir ziyaret gerçekleştirecek.

Yarın Diyarbakır’a gelmesi beklenen Davutoğlu, ziyaretinin ilk ayağını Lice ve Hani ilçelerine gerçekleştirecek. Lice-Kulp yolunda partililer ve vatandaşlar tarafından karşılanacak olan Davutoğlu, vatandaşlar ve esnaf ile bir araya gelecek, Hani’de ilçe binasının açılışını gerçekleştirecek.

Akşam saatlerinde Diyarbakır’a gelecek olan Davutoğlu, bir canlı yayına katılacak ardından söyleşi yapmak üzere gençlerle bir araya gelecek.

Sivil toplum örgütleri ve kanaat önderleriyle buluşacak

Genel Başkan Davutoğlu, bir sonraki gün ise, basın ile kahvaltıda bir araya gelecek. Daha sonra Bağlar ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirecek olan Davutoğlu, Diyarbakır E Tipi Cezaevi önünde 12 Eylül askeri darbesi ile ilgili basına açıklamalarda bulunacak.

Daha sonra sırasıyla Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Diyarbakır Barosu ve Diyarbakır Ticaret Odası ziyaretlerinin ardından partisinin Sur ilçe binasına geçecek olan Davutoğlu, akşam ise sivil toplum örgütleri ve kanaat önderleriyle bir araya gelecek. (Haber Merkezi)

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: AHMET, DAVUTOĞLU, DİYARBAKIR’A, GELİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı