17 gündür her yerde aranıyordu! Kayıp Elif sosyal medyadaki videoda 'ikinci eş' olarak ortaya çıktı UA-193998289-1
Haber
09 Eylül 2021 - Perşembe 10:51 Bu haber 992 kez okundu
 
17 gündür her yerde aranıyordu! Kayıp Elif sosyal medyadaki videoda 'ikinci eş' olarak ortaya çıktı
Silvan ilçemizde 17 gün önce evden ayrılan Elif D. geri dönmedi. Bir sosyal medya platformundaki videoda saz çalan ve ‘Ahmet Can’ diye hitap edilen kişinin yanında görülen ve ‘ikinci eş’ diye bahsedilen Elif’in, ailesi kızlarının bulunmasını istiyor.
Silvan Haberi
17 gündür her yerde aranıyordu! Kayıp Elif sosyal medyadaki videoda 'ikinci eş' olarak ortaya çıktı

Silvan ilçesinde ailesiyle yaşayan 15 yaşındaki kız, 17 gün önce evden çıktıktan sonra bir daha haber alınamadı. Ailesi ertesi gün durumu polise bildirdi. Güvenlik güçleri kızın bulunması için çalışma başlattı.

SOSYAL MEDYADA BİR VİDEODA ORTAYA ÇIKTI

Ailenin akrabaları, kızlarının yakın zamanda çekilmiş bir videosunu sosyal medyada gördü. Görüntülerde, videoyu çeken Ş.S., "Ahmet Can" diye seslendiği kişiye yeni eşinin hayırlı olması temennisinde bulunup, kaçıncı eşi olduğunu soruyor. Ahmet Can da "ikinci eşim" diye yanıt veriyor. Ardından videoyu çeken kişi kıza dönerek "yenge, yüzünü kapatma, utanma" diye sesleniyor. O da yüzünü kapatarak gülüyor.

 

AİLESİ VİDEOYU ÇEKEN KİŞİYLE İRTİBATA GEÇTİ

Videoyu paylaşan kişiyle irtibata geçen aile, kızlarının Mardin'in Kızıltepe ilçesinde olduğunu öğrendi. Aradıkları numaraya bir daha ulaşamayan aile, kızlarının bir an önce bulunmasını istiyor.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: 17, gündür, her, yerde, aranıyordu!, Kayıp, Elif, sosyal, medyadaki, videoda, 'ikinci, eş', olarak, ortaya, çıktı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı