Personelin Koronavirüs Testi Pozitif çıktı, Mağaza açık tutuldu UA-193998289-1
Silvan Açı Egitim Kurumları
Diski kampanya
Haber
14 Eylül 2020 - Pazartesi 11:01
 
Personelin Koronavirüs Testi Pozitif çıktı, Mağaza açık tutuldu
Silvan İlçemizde B... mağazası halkın sağlığıyla oynamaya devam ediyor: üç çalışanın Covid-19 tesi pozitif çıkmasına rağmen mağaza açık
Silvan Haberi
Personelin Koronavirüs Testi Pozitif çıktı, Mağaza açık tutuldu

Diski su Kampanya

Silvan İlçesi Diyarbakır Caddesi Saat Kulesi karşısındaki B. mağazasında çalışan üç personelin koronavirüs testi pozitif çıkmasına rağmen, B. mağazasının açık olması, müşterilerin ve vatandaşların hayatını tehlikeye atıyor.

Türkiye'yi etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını henüz tam olarak kontrol altına alınamadığı hâlde, Başlatılan 'normalleşme süreci'yle birlikte vaka sayıları artış göstermeye devam ederken, salgına karşı alınan tedbirler de gevşetildi. Öyle ki bazı büyük Marketler zinciri ve iş yerlerinde çalışanların Covid-19 testi pozitif çıkmasına rağmen her gün yüzlerce kişinin uğradığı B.. mağazası açık kalmaya devam ediyor. 

Koronavirüs salgını ciddi boyutlara ulaşmışken, patronların kâr hırsı için Covid-19 tespit edilen mağazaların karantinaya alınmaması haberlerine bir yenisi daha eklendi. 

Silvan İlçesi Diyarbakır Caddesi Saat Kulesi karşısındaki B.. mağazasının üç personelinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Ancak mağaza pozitif çıkan testlere rağmen açık kalmaya devam ederken, mağazada gerekli önlem ve hijyenin sağlanmadığı da bildirildi. Testleri pozitif çıkan çalışanların karantina altına alınırken, Mağaza ise açık tutulması dikkat çekti.

PTT Şubesinin çalışanalrında Covid-19 testlerinin pozitif çıkması nedneiyle PTT iki şubesi bir hafta boyunca kapalı tutulmuştu.

 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Personelin, Koronavirüs, Testi, Pozitif, çıktı,, Mağaza, açık, tutuldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı