Güllü ve Tanış alilerinin mutlu günü UA-193998289-1
Haber
26 Temmuz 2021 - Pazartesi 13:18 Bu haber 3416 kez okundu
 
Güllü ve Tanış alilerinin mutlu günü
Silvan ilçemizin sevilen ailelerinden Rahmetli Mehmet Güllü'nün oğlu Fuat Güllü Şahan Kır Düğünde gerçekleştiren görkemli düğünle, hayatını Ahmet Tanış'ın kızı Semra Tanış, birleştirdi. Kürt Sanatçı Ozan Mensur'un söylediği Türkçe ve Kürtçe şarkılarla davetlileri coşturdu.
Silvan Haberi
Güllü ve Tanış alilerinin mutlu günü

Pandemi tedbirleri kapsamında yapılan kır düğününde, sahne alan sevilen Kürt sanatçı Ozan Mensur'un anonsuyla piste çıkan gelin damat'ın başında saçılan dolarları toplamak için çocuklar ve görevliler ise birbiriyle yarıştı.

 

Silvan'ın sevilen Güllü ile Tanış ailesine mensup Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Memuru Fuat Güllü ile Semra Tanış'ın düğününde dolarlar havada uçuştu. Bin 500 kişinin katıldığı düğünde davetliler Ozan Mensur'un Tükçe ve Kürtçe seslendirdiği şarkılarla eğlendi.

Ozan Mensur'ın Şarkıları ile Eğlendiler

Silvan'ın sevilen ailelerinde mensup Fuat Güllü, Semra Tanış ile düzenlenen düğünle dünya evine girdi. Şahan Kır Düğününde yapılan ve yaklaşık bin 500 davetlinin katıldığı törende Kürt Şarkıcı Ozan Mensur'un seslendirdiği Türkçe ve Kürtçe şarkılar eşliğinde eğlenen davetliler, çiftin sahneye çıkmasıyla dolar saçma yarışına girdi. havaya saçılan dolarları toplamak için çocuklar ve görevliler ise bir biriyle yarıştı.

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Güllü, ve, Tanış, alilerinin, mutlu, günü, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı