Gelecek Partisinden Gazetemize ziyaret UA-193998289-1
Haber
14 Ekim 2020 - Çarşamba 13:08 Bu haber 1355 kez okundu
 
Gelecek Partisinden Gazetemize ziyaret
Gelecek Partisi Silvan İlçe Başkanı Mehmet Nezir Anlamış ve beraberindeki heyetle birlikte gazetemizi ziyaret etti.
Silvan Haberi
Gelecek Partisinden Gazetemize ziyaret

Muhammet Romedi YILMAZ

Eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu Gelecek Partisi’nin Silvan İlçe Başkanlığına getirilen Mehmet Nezir Anlamış, gazetemiz haber merkezini ziyaret ederek Malabadi Gazetesi Genel yayın yönetmeni İhsan Yılmaz ile bir araya geldi.

 

Gazetemiz Yayın Yönetmeni Yılmaz'a Silvan için hedeflerini anlatan Gelecek Partisi İlçe Başkanı Anlamış, farklı bir siyaset kültür anlayışı ile yola çıktıklarını dikkat çekti.

 

Silvan'da görev yapan siyasilerin ayrıştırıcı sözleri ve yüksek perdeden konuşmaları halk tarafından rağbet görmediğini tam tersine de tepki çektiğini işaret eden Anlamamış, Silvan'da gençlerin artık işsizlikten bunalıma düştüklerini ifade etti.

 

Kangrenleşen sorunlara çözüm için yola çıktıklarını anlatan Anlamış, "Halkın içerisindeyiz. Alnımız ak bir şekilde geziyor vatandaşlarımızı dinliyoruz. İnsanlar parti gözetmeksizin mevcut siyasilerle bu işin yürümediğini ifade ediyor ve partimizi umut olarak görüyorlar. Bizlerde bu amaç uğruna yollara düştük. Partimize her siyasi görüşten vatandaşlar katılım sağlıyor. Bu anlamda Gelecek Partisi olarak partimiz vatandaşlarımızı bir potada buluşturan bir parti. Bu yolda bizler kişilerin siyasi görüşüne, etnik kökenine, zenginliğine, yokluğuna bakmaksızın önce ülkem anlayışı doğrultusunda hareket ediyoruz. Vatandaşlarımızdan büyük teveccüh gören partimiz gerçek demokrasiyi önce parti içerisinde sonra toplum içerisinde sağlam bir yapıya kavuşturacak, milletimizin umudu noktasında vatandaşlarımızı ötekileştirmeksizin hizmete taliptir. Bunu halk görüyor ve ilk seçimde bu görüş sandıkta karşılığını bulacağına gönülden inanıyorum” ifade etti.

 

Son olarak ekonomi konusuna da değinen Anlamış, Silvan durumunun ortada olduğunu ülkenin ekonomik olarak da zor günler geçirdiğinin altını çizdi.

 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Gelecek, Partisinden, Gazetemize, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı