Değişim Partisinde Silvanlı kurucular kurulu üyesi google.com, pub-7674518569547102, DIRECT, f08c47fec0942fa0UA-193998289-1
Haber
11 Ocak 2021 - Pazartesi 13:31 Bu haber 894 kez okundu
 
Değişim Partisinde Silvanlı kurucular kurulu üyesi
Geçtiğimiz aylarda Mustafa Sarıgül liderliğinde kurulan Türkiye Değişim Partisi’nde hemşerimiz Serkan Genç, partinin kurucular kurulunda yer aldı.
Siyaset Haberi
Değişim Partisinde Silvanlı kurucular kurulu üyesi

Şişli Belediyesi eski Başkanı Mustafa Sarıgül, liderliğinde kurulan Türkiye Değişim Partisi’nin kurucular kurulunda İstanbul’da ikamet eden işadamı hemşerimiz Serkan Genç’te yer aldı. 

VATANDAŞLARIN YÜZÜ GÜLECEK
 
Hemşerimiz Serkan Genç, "Bu kapı mutluluk kapısıdır, bu kapı milletimizin yüzünün güleceği kapıdır. Bu kapı, evrensel hukuk değerlerine saygı gösteren, üretimi destekleyen, esnafımızın, sanayicimizin, tüccarımızın yanında olan alın teri ve emeğin hakkını veren demokratik kitle partisi olacaktır. Hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

DİN, DİL VE IRK AYRIMI YOK


Genç, “Türkiye Değişim Partisinin ilkeleri arasında asla ve asla ayrımcılık yoktur. Sağcı - Solcu , Alevi - Sunni , Kürt- Türk-Zaza-Laz-Çerkez-Arap gibi ırk ayrımı yoktur. Biz 81 İlin 7 bölgenin  hasret ve özlemle beklediği barışın kardeşliğin umudun teminatı olarak yola çıktık. Şuan Partimize oldukça fazla bir teveccüh ve katılım var. Artık ayrıştırmadan , ötekileştirmeden siyaset yapacak tüm halkımızı bizlere yol arkadaşlığı yapmaları için bekliyoruz” dedi.  
 
SİLVAN’DA TEŞKİLATLANMAYA GİDECEĞİZ


Hemşehrimiz Serkan Genç, yakın zamanda Silvan’da da teşkilatlanmaya gideceklerini vurgulayıp,”Silvan'da bize ciddi anlamda bir teveccüh var. Bizleri arayıpta yanınızda yer almak istiyoruz diyenlerin sayısı bir hayli fazla. Buradan Hemşerilerime seslenmek istiyorum. Bize katılın, değişimi görün. Silvan'ın da ülkemizin de refahı huzuru bizimle temin edilecektir. Bizlerin yol arkadaşı olmanızı bekliyoruz, istiyoruz” dedi.

 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Değişim, Partisinde, Silvanlı, kurucular, kurulu, üyesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı