Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi açıkladı UA-193998289-1
Silvan Açı Egitim Kurumları
Diski kampanya
Haber
22 Ağustos 2020 - Cumartesi 13:45
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi açıkladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, beklenen müjdeyi açıkladı. Erdoğan, “Türkiye bir süredir Karadeniz'de doğalgaz araması yapıyordu. Fatih sondaj gemimiz Tuna 1'deki sondajında 320 milyar metreküp doğal gaz rezervi keşfetmiş durumda” dedi.
Türkiye Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi açıkladı

Diski su Kampanya

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, beklenen müjdeyi açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'nin kaderini değiştirecek olan 'müjdeyi' şöyle açıkladı:

Ülkemiz bakımından tarihi bir müjdeyi açıklamakla birlikteyiz. Enerji, kalkınmanın temel unsuru olmanın yanında milli bağımsızlığın tesisinde de büyük öneme sahiptir. Enerji, kalkınmanın temel unsuru olmanın yanında milli bağımsızlığın çok büyük önemi var. Doğu Akdeniz'de oynanan onca oyunun gerisinde de enerji kaynaklarının paylaşımı kavgası vardır.

Bir damla petrolü oluk oluk akan insan kanından daha değerli gören gayri insani küresel düzen hala hükümranlığını sürdürmektedir. Rabbim bize bambaşka bir yerde, hem de görülmedik zenginlikte bir kapı açtı. Sondaj ve sismik araştırma çalışmalarımızda en küçük bir dışa bağımlılığımız söz konusu değildir.

Türkiye bir süredir Karadeniz'de doğalgaz araması yapıyordu. Fatih sondaj gemimiz Tuna 1'deki sondajında 320 milyar metreküp doğal gaz rezervi keşfetmiş durumda.” (İHA)

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan, müjdeyi, açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı