AK parti Silvan İlçe Başkanlığına Kılıçaslan Getirildi UA-193998289-1
Silvan Açı Egitim Kurumları
Diski kampanya
Haber
23 Ekim 2020 - Cuma 12:11
 
AK parti Silvan İlçe Başkanlığına Kılıçaslan Getirildi
AK Parti Silvan İlçe Başkanlığına Mehmet Nedim Kılıçaslan, getirildi.
Silvan Haberi
AK parti Silvan İlçe Başkanlığına Kılıçaslan Getirildi

Diski su Kampanya

AK Parti Genel Merkezi tarafından AK parti Silvan ilçe Başkanlığına Mehmet Nedim Kılıçaslan getirildi.

AK Parti Silvan İlçe Başkanlığına getirilen Kılıçaslan, Silvan’da hizmetlerin devam etmesi için kalıcı yatırımların yapılması gerekiyor dedi.

İstifa eden Nimet Aksoy’un yerine AK parti Genel Merkezin yaptığı temayül yoklaması sonrası görevlendirilen Mehmet Nedim Kılıçaslan düzenlediği basın toplantısında görevinden ayrılan eski başkanı Nimet Aksoy’a şimdiye kadar hizmetleri için teşekkür etti.

Başkan Mehmet Nedim Kılıçaslan, “Öncelikle eski başkanımız Nimet Aksoy’u şimdiye kadar yapmış olduğu çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Gönül isterdik ki süreç bu aşamaya gelmesin. Kendisinin partimiz üzerinde emek ve hizmetleri olmuştur. Ama bu hizmet yarışında biz daha iyisini yapmak için bayrağı kendisinden devraldık ve elimizden gelen en yoğun çabaları hizmet yarışını sürdüreceğiz. Ben Hizmet etmek için göreve geldim. Bundan sonrada Silvan ve Silvanlılara hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışacağım. Geçmişte yaptıklarım gelecekte yapacaklarımın teminatıdır. Memleketimize hayırlı olsun” dedi.

 

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: İhsan YILMAZ
Etiketler: AK, parti, Silvan, İlçe, Başkanlığına, Kılıçaslan, Getirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı