Ak Parti'den Yoksul Ailelere Yardım UA-193998289-1
İHALE İLANI İÇİN TIKLAYIN
ARAÇ İLAN
icra
Haber
25 Aralık 2020 - Cuma 10:16 Bu haber 920 kez okundu
 
Ak Parti'den Yoksul Ailelere Yardım
AK Parti Silvan İlçe Başkanı Mehmet Nedim Kılıçaslan, ve Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe merkezi ve kırsal mahallelerde yoksul ailelere gıda ve giyecek yardımında bulundu.
Silvan Haberi
Ak Parti'den Yoksul Ailelere Yardım

Konuya ilişkin açıklama yapan Kılıçaslan, ihtiyaç sahiplerine her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de ulaşmaya çalışacaklarını ve AK Parti’nin başarısının en önemli anahtarının sosyal yardımlar olduğu söyledi.

 

Mağdur ailelere ulaşmanın kendilerinin en asli görevleri olduğunu ifade eden Kılıçaslan, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi vatandaşımız bizim ayağımıza değil, biz onların ayağına gideceğiz. Silvan da bizim yolumuzu gözleyen ve ihtiyaç sahibi olan insanımız var. Özellikle ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret ediyoruz ve yüz yüze sorunlarına ortak oluyoruz. Dar gelirli ve mağdur durumdaki insanlarımıza destek vermeyi bir görev sayıyoruz. Onların yalnız olmadıklarını bizimde onların yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz bundan sonraki süreçte de onların yanında olamaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (Malabadi) - Malabadi Gazetesi Editör: Romedi Yılmaz
Etiketler: Ak, Parti'den, Yoksul, Ailelere, Yardım,
Yorumlar
Haber Yazılımı